X-Reality

موتور پردازشگر X-Reality

موتور پردازشگر X-Reality : فناوری دیگری که سونی به کمک ان کیفیت نمایش تصاویر را در صفحه‌ نمایش افزایش میدهد، موتور پردازشگر X-Reality است. و ما در این مطلب سعی کردیم ویژگی های موتور پردازشگر X-Reality و همچنین چگونگی کارکرد اون رو برای شما شرح دهیم که امیدواریم مفید باشه براتون.

موتور پردازشگر X-Reality یک فناوری پردازش تصویر است که وظیفه‌ ان بالا بردن کیفیت نمایش تصاویر است. با استفاده از این فناوری تصاویر شادتر نمایش داده میشوند. موتور پردازشگر X-Reality، نویز موجود در تصاویر را کاهش داده، کنتراست را افزایش می دهد و تصاویر را تا سطح قابل قبولی اشباع میکند.

چگونگی کارکرد موتور پردازشگر X-Reality

با بکارگیری موتور پردازشگر X-Reality که مختص سونی می باشد ؛ هرچیزی که شما در تلویزیون مشاهده می کنید از فیلم سینمایی با کیفیت HD گرفته تا ویدئوهای موجود در وب تحت تجزیه و تحلیل این موتور قرار گرفته و به طور منتخب پردازش می شوند. بنابراین تصاویری کاملا شفاف، واضح و همانند حالت زنده برایتان پخش میشود

. در حالی که سه سیستم جداگانه کاهش دهنده اختلالات، وظایف خود را به منظور افزایش کیفیت تصویر انجام می دهند، تکنولوژی هوشمند ارتقاء دهنده تصویر (Intelligent Image Enhancer) سونی، سیگنال دریافتی را در چهار زمینه بافت، نمای کلی، کنتراست و رنگ تقسیم می کند؛ و هر یک از این موارد را به طور جداگانه اصلاح و بهینه می سازد تا تصاویر متمایز و با وضوح خیره کننده برای کاربران به نمایش دراید.

در زمان نمایش ویدئوها با رزولوشن پایین، موتور پردازشگر X-Reality با پوشش دادن نقاط ضعف، تصاویر را همچون یک ویدئوی با رزولوشن بالا نمایش می‌ دهد. موتور پردازشگر X-Reality دارای تکنولوژی سوپر رزولوشن است که تصاویر را واقعی‌ تر و زیباتر نمایش می‌ دهد.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط سونی، موتور پردازشگر X-Reality سیگنال‌ های ارسالی به صفحه‌ نمایش را به بخش‌‌ های مختلفی تقسیم می‌ کند که شامل رنگ، کنتراست و موارد دیگر است. در مرحله‌ بعد هر یک از این جزئیات پردازش می‌ شود تا در نتیجه  جذاب‌ ترین تصویر نمایش داده شود.

در زمان نمایش ویدئوها با رزولوشن پایین، موتور پردازشگر X-Reality با پوشش دادن نقاط ضعف، تصاویر را همچون یک ویدئوی با رزولوشن بالا نمایش می‌ دهد. موتور ایکس‌ ریلیتی دارای فناوری سوپر رزولوشن است که تصاویر را واقعی‌ تر نمایش میدهد.

برای خرید تلویزیون های اصلی و باکیفیت دندوک را کلیک کنید .

پیام بگذارید