دسته‌ها
سبک زندگی

کولر گازی جنرال

کولر گازی اسپليت جنرال از سری تجهيزات سيستم تهويه مطبوع و تجهيزات ساختمان می باشد و برای تامين هوای سرد ، سرد و گرم مورد استفاده قرار می گيرد. قطعات کولر گازی جنرال ساخت کشور آمریکا و مونتاژ چین میباشد .کولر گازی جنرال در مدل های مختلف، طرح لبخند ، SH ، ZH ، GOLD در بازار ایران عرضه می شود در کولر گازی جنرال از گازهای R22 گاز هیدروکلوروفلوئورومتان وR410 گاز هیدروفلوئوروکربن استفاده می شوند کولر گازی اسپليت جنرال در ظرفيت ۹۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با موقعيت نصب ديواری ، ايستاده و پرتابل می باشد که در رده مصرف انرژی مختلف به صورت معمولی و اينورتر توليد می شوند

از انواع کولر گازی اسپلیت جنرال می توان به موارد زیر اشاره کرد

general-damapouya

کولر گازی اسپلیت دیواری جنرال

کولر گازی دیواری جنرال طرح لبخند با عملکرد سرد ، سرد و گرم در ظرفيت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ بی تی يو بر ساعت می باشد . این کولر گازی از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و کمپرسور آن روتاری می باشد . سيستم تنظيم پرتاب باد ، نمايشگر ديجيتال و عملکرد کم صدا از مزیت های کولر گازی جنرال می باشد . کولر گازی دیوای جنرال در رده مصرف انرژی A می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R410 به کار رفته است .

شما بازدید کننده گرامی با مراجعه به لینک کولر گازی جنرال می توانید بهترین قیمت و انواع مختلف را مشاهده بنمایید .

کولر گازی اسپلیت ایستاده جنرال

کولر گازی ايستاده جنرال شامل مدل های طرح لبخند ، SHKAR ، KIT ، D ، MAX ، ZH ، NZ ، SH می باشد. با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های ۳۰۰۰۰ ، ۳۲۰۰۰ ، ۳۶۰۰۰ ، ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ بی تی يو بر ساعت می باشد اين مدل از کولر گازی مجهز به گاز مبرد R410 و R22 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی A ، B با کمپرسور روتاری تولید می شود. کولر گازی ایستاده جنرال برای بانکها ، سالن های ورزشی ، فضاهايی با متراژ بالا مناسب می باشد . از ويژگی های این دستگاه می توان سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای کم اشاره کرد.

general-damapouya1
general-portable-damapouya

کولر گازی اسپلیت پرتابل جنرال

کولر گازی پرتابل جنرال شامل مدل های طرح لبخند ، SHKAR ، KIT ، ZH ، NZ می باشد. با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت ۱۲۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با طراحی و ويژگی منحصر به فرد و مناسب برای فضا های کوچک می باشد . کولر گازی پرتابل جنرال دارای کمپرسور روتاری ، قدرت خنک کنندگی سریع می باشد . کمپرسور این کولر گازی مجهز به گاز مبرد R22 و R410 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی B، A می باشد .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی جنرال

اسپليت و کولرگازی جنرال در مدل های مختلف با گارانتی توسط شرکت اینترنتی دندوک در بازار عرضه ميگردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *